20. obljetnica KSHB

U subotu večer 9. travnja 2016. god. Kinološki savez Herceg-Bosne proslavio je u Hotelu Park u Širokom Brijegu dvadesetu obljetnicu Kinološkog saveza Herceg-Bosne.
Kinološki savez H-B. utemeljen je 10. veljače 1996.god. u Vitezu.
Na ovoj svečanosti nazočili su mnogi članovi kinoloških udruga kao i visoki uzvanici političkog i kulturnog života, kao i sponzori. Među osralim i vlasnik tvrtke Logotip gosp. Željko Spajić iz Širokog Brijega koji od samog utemeljenja prati ovaj Savez. Isto tako trebalo bi istaknuti da je KSHB ovom prigodom dodjelio 210 zahvalnica,priznanja i povelja. Svakako treba istaknuti naše člannove,koji su ova priznanja dobili posthumno. Kinološki suci Jozo Joža Lasić(KU Široki Brijeg), Mirko Pavlović ( KD Vitez), te članovi Frano Grbešić (KU Široki Brijeg), Mile Bevanda (KU Široki Brijeg), Borislav Ćužić (KU Široki Brijeg), Robert-Oreč Bobo ( KU Posušje), Jakov Mašić- Štampalo (KU Tomislavgrad)
Pokrovitelj ove večeri bila je vlada ŽZH kojoj se u ime članova KSHB od srca zahvaljujemo.

Kinološki pozdrav!

Thumbnail image for Datoteke/Novosti/dsc_2307-1600.jpg