CACIB II POSUŠJE 2016CACIB II BIH POSUŠJE 2016
I.FCI
SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ
1. AUSTRALIJSKI OVČAR kat.br. 136
2. ČEHOSLOVAČKI VUČJAK kat.br. 156
3. ŠKOTSKI OVČAR (dugodlaki) kat.br. 253
II.FCI
SUDAC: ŽELJKO ŽILNIK
1. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br. 232
2. TORNJAK - BOSANSKOHERCEGOVAČKI/HRVATSKI kat.br.102
PASTIRSKI PAS
3. SREDNJEAZIJSKI OVČAR kat.br. 246
III.FCI
SUDAC: VLADIMIR ŽIŽAKOV
1. AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER kat.br. 108
2. BUL TERIJER kat.br. 110
3. JORKŠIR TERIJER kat.br. 119
IV.FCI
SUDAC: RADOVAN MAZALICA
1. JAZAVIČAR PATULJASTI OŠTRODLAKI kat.br. 81
2.
3.
V.FCI
SUDAC: RADOVAN MAZALICA
1. SIBIRSKI HASKI kat.br. 257
2. NJEMAČKI PATULJASTI ŠPIC- POMERANAC kat.br. 256
3. AMERIČKA AKITA kat.br. 85
VI.FCI
SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ
1. BIGL kat.br. 176
2. CRNOGORSKI PLANINSKI GONIČ kat.br. 179
3. SRPSKI TROBOJNI GONIČ kat.br. 182
VII.FCI
SUDAC: VOJO BRAJOVIĆ
1. IRSKI CRVENI SETER kat.br 144
2.
3.
VIII.FCI
SUDAC: VOJO BRAJOVIĆ
1. AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL kat.br 189
2. 128 ZLATNI RETRIVER kat.br 207
3.ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU kat.br 205
IX.FCI
SUDAC: ALESSANDRO ALFREDI
1. PUDLA VELIKA (crna) kat.br 43
2. ČIVAVA (kratkodlaka) kat.br 8
3. MOPS - PUG kat.br 41
X.FCI
SUDAC: VOJO BRAJOVIĆ
1. AFGANISTANSKI HRT kat.br 208
2.
3.
JUNIOR HANDLING
1. KRISTINA MARLJUKIĆ - AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER kat.br 108
2. IVANA MALAVRAZIĆ- BIGL kat.br 177
3. FILIP LONČAR - ROTVAJLER kat.br. 236
NAJLJEŠE ŠTENE 3-6 MJESECI
1. SIBIRSKI HASKI kat.br 92
2. TORNJAK - BOSANSKOHERCEGOVAČKI/HRVATSKI 97 PASTIRSKI PAS kat.br 97
3. ROTVAJLER kat.br 236
NAJLJEŠI NAJMLAĐI PAS 6-9 MJESECI
1. AMERIČKA AKITA kat.br 84
2. FRANCUSKI BULDOG kat.br 9
3. MINIJATURNI BUL TERIJER kat.br 112
NAJLJEPŠI UZGAJIVAČKI PAR
1. AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL kat.br. 190,191
NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS -J.BIS
SUDAC: RADOVAN MAZALICA
1. JAZAVIČAR PATULJASTI OŠTRODLAKIkat.br 81
2. ČIVAVA (dugodlaka) kat.br 5
3. TORNJAK - BOSANSKOHERCEGOVAČKI/HRVATSKI 97 PASTIRSKI PAS kat.br 104
NAJLJEPŠI PAS -BIS
SUDAC: ŽELJKO ŽILNIK
1. PUDLA VELIKA (crna) kat.br. 43 ( vl.Maria Raspagni Alessia)
2. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br 232 (vl. Sandra Brajsa Moslavac)
3. AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL (platinasti) kat.br.189 (vl. Lubica Švecova)
SUPREME BIS
SUDAC: ALESSANDRO ALFREDI
1. MALTEZER (CH CINECITTA GREGORY SIERRA) -vl. Donato Ortese