<<
  • GRUDE & POSUŠJE 01-02.09.2017.
  • CAC LIVNO – KU „CINCAR“ LIVNO -24.09.2017
  • Sign up!!!
KINOLOŠKI SAVEZ U BOSNI I HERCEGOVINI

KINOLOŠKI SAVEZ HERCEG-BOSNE

Izložbe pasa Grude & Posušje 01.09-02.09.2017

REZULTATI/REZULTATS 01.09-02.09.2017 Grude & Posušje

CAC GRUDE 2017

I.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ

1. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG - kat.br.- 1a
2. BOBTAIL kat.br.-25
3. TATRA SHEPHERD DOG kat.br.- 22
II.FCI - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) –TOY kat.br.- 75
2. DOGO ARGENTINO kat.br.-29
3. LEONBERGER kat.br.-67
III.FCI - SUDAC: RADOVAN MAZALICA

1. AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER kat.br.- 113
2. JACK RUSSELL TERRIER kat.br.- 133
3. NJEMAČKI LOVNI TERIJER kat.br.- 126
IV.FCI - SUDAC: LIGITA ZAKE

1. JAZAVIČAT PATULJASTI KRATKODLAKI kat.br.- 148
2. JAZAVIČAT PATULJASTI OŠTRODLAKI kat.br.- 149
3. JAZAVIČAT KRATKODLAKI STANDARD kat.br.- 144
V.FCI - SUDAC: LIGITA ZAKE

1. SIBIRSKI HASKI kat.br.-188
2. ČAU ČAU kat.br.-169
3. AMERIČKA AKITA kat.br.-167
VI.FCI - SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. BASET kat.br.-191
2. RODEZIJSKI RIDŽBEK kat.br.- 202
3. DALMATINSKI PAS kat.br.-194

VII.FCI - SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. NJEMAČKI KRATKODLAKI PTIČAR kat.br.- 211
2. POENTER kat.br.-210
3. MAĐARSKA VIŽLA kat.br.- 298
VIII.FCI - SUDAC:JOS DE CUYPER

1. RAVNODLAKI RETRIVER kat.br.- 224
2. ŠPANJOLSKI VODENI PAS kat.br.- 228
3. AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL kat.br.- 212
IX.FCI - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ
1. PUDLA TOY (crna) kat.br.- 288
2. MOPS kat.br.- 279
3. ŠI-CU kat.br.- 295
X.FCI - SUDAC:JOS DE CUYPER
1. VIPET kat.br.- 250
2. AFGANISTANSKI HRT kat.br.- 236
3. RUSKI HRT BARZOI kat.br.- 239

JUNIOR BIS - SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. FRANCUSKI BULDOG kat.br.-254
2. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br.- 75
3. DOGO ARGENTINO kat.br.- 28
BEST IN SHOW – SUDAC: JOS DE CUYPER

1. BASET kat.br.-191
2. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG kat.br.-1A
3. RAVNODLAKI RETRIVER kat.br.-224

REZULTATI/REZULTATS CACIB GRUDE 2017

I.FCI - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG kat.br.-1
2. TATRA SHEPHERD DOG kat.br.-29
3. BOBTAIL kat.br.-34
II.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ

1. LEONBERGER kat.br.-73
2. TORNJAK kat.br.- 106
3. DOBERMAN kat.br.- 65
III.FCI - SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. ŠKOTSKI TERIJER kat.br.- 137
2. AMERIČKI STAFORDKI TERIJER kat.br.- 116
3. STAFORDSKI BUL TERIJER kat.br.- 139
IV.FCI - SUDAC: RADOVAN MAZALICA

1. JAZAVIČAR KUNIĆAR OŠTRODLAKI kat.br.- 150
2. JAZAVIČAR PATULJASTI OŠTRODLAKI kat.br.- 149
3. JAZAVIČAR PATULJASTI OŠTRODLAKI kat.br.- 146
V.FCI - SUDAC: RADOVAN MAZALICA

1. AMERIČKA AKITA kat.br.- 165
2. SAMOJED kat.br.- 185
3. BASENJ kat.br.- 169
VI.FCI - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ

1. POSAVSKI GONIČ kat.br.- 200
2. BOSANSKI OŠTRODLAKI GONIČ kat.br.- 195
3. DALMATINSKI PAS kat.br.- 196
VII.FCI - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ

1. IRSKI CRVENI SETTER kat.br.- 205
2. MAĐARSKA VIŽLA kat.br.-307
3. NJEMAČKI KRATKODLAKI PTIČAR kat.br.- 211
VIII.FCI - SUDAC: LIGITA ZAKE

1. ŠPANJOLSKI VODENI PAS kat.br.-231
2. RAVNODLAKI RETRIVER kat.br.-228
3. LABRADOR RETRIVER kat.br.-223
IX.FCI - SUDAC: JOS DE CUYPER

1. PUDLA TOY (crna) kat.br.-298
2. Ši-CU kat.br.- 302
3. MOPS kat.br.- 286
X.FCI - SUDAC: LIGITA ZAKE

1. VIPET kat.br.- 255
2. AFGANISTANSKI HRT kat.br.- 242
3. -

JUNOR BIS - SUDAC: LIGITA ZAKE

1. BULMASTIF kat.br.- 49
2. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br.-81
3. PUDLA PATULJASTA kat.br.-289
BEST IN SHOW - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ

1. JAZAVIČAR PATULJASTI OŠTRODLAKI kat.br.-149
2. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG kat.br.-1
3. LEONBERGER kat.br.-73

REZULTATI/REZULTATS CAC POSUŠJE 2017

I.FCI - SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG kat.br.- 1
2. BIJELI ŠVICARSKI OVČAR kat.br.- 10
3. BOBTAIL kat.br.- 20
II.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ/IVAN JUKIĆ

1. SREDNJEAZIJSKI OVČAR kat.br.- 104
2. TORNJAK kat.br.- 35
3. ROTVAJLER kat.br.- 97
III.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ/ VIBOR JEŽEK

1. AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER kat.br.- 112
2. JACK RUSSELL TERRIER kat.br.- 183
3. ŠKOTSKI TERIJER kat.br.- 125
IV.FCI - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. JAZAVIČAR OŠTRODLAKI kat.br.- 139
2. JAZAVIČAR PATULJASTI KRATKODLAKI kat.br.-137
3. JAZAVIČAR KUNIĆAR OŠTRODLAKI kat.br.-134
V.FCI - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. AMERIČKA AKITA kat.br.- 152
2. NJEMAČKI MALI ŠPIC (crni) kat.br.- 164
3. SIBIRSKI HASKI kat.br.- 174

VI.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ

1. POSAVSKI GONIČ kat.br.- 204
2. BIGL kat.br.- 192
3. RODEZIJSKI RIDŽBEK kat.br.- 209

VII.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ

1. IRSKI CRVENI SETER kat.br.- 215
2. MAĐARSKA VIŽLA kat.br.-301
3.

VIII.FCI - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ

1. SPANJOLSKI VODENI PAS kat.br.-232
2. ZLATNI RETRIVER kat.br.- 242
3. LABRADOR RETRIVER kat.br.- 224

IX.FCI - SUDAC: RADOVAN MAZALICA
1. KOVRDŽAVI BIŠON kat.br.-277
2. PUDLA (CRNA) kat.br.
3. ŠI - CU kat.br.- 295

X.FCI - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ

1. RUSKI HRT kat.br.-247
2. VIPET kat.br.- 251
3. AFGANISTANSKI HRT kat.br.-243

JUNIOR BIS - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ

1. AMERIČKA AKITA kat.br.- 150,154
2. BULMASTIF kat.br.- 51
3. STAFORDSKI BUL kat.br.- 128

BEST IN SHOW - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG kat.br.-1
2. AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER kat.br.- 112
3. AMERIČKA AKITA kat.br.- 152
REZULTATI/REZULTATS CACIB POSUŠJE 2017
I.FCI - SUDAC: RADOVAN MAZALICA

1. BIJELI ŠVICARSKI OVČAR kat.br.- 12
2. AUSTRALIAN SHEEPHERD DOG kat.br.- 1
3. NJEMAČKI OVČAR DUGODLAKI kat.br.- 21
II.FCI - SUDAC: MIODRAG VRETENČIĆ

1. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br.- 79
2. DOGO ARGENTINO kat.br.- 28
3. TORNJAK kat.br.- 108

III.FCI - SUDAC: JOS DE CYUPER

1. JACK RASSELL TERRIER kat.br.- 131
2. ŠKOTSKI TERIJER kat.br.- 137
3. AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER kat.br.- 112

IV.FCI - SUDAC: JOS DE CYUPER

1. JAZAVIČAR PATULJASTI KRATKODLAKI kat.br.- 149
2. JAZAVIČAR OŠTRODLAKI STANDARD kat.br.- 151
3.

V.FCI - SUDAC: DRAGAN STOJANOVIĆ

1. SIBIRSKI HASKI kat.br.- 187
2. AKITA kat.br.-
3. NJEMAČKI PATULJASTI ŠPIC – POMERANAC kat.br.-179

VI.FCI - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. RODEZIJSKI RIDŽBEK kat.br.- 203
2. POSAVSKI GONIČ kat.br.- 201
3. DALMATINSKI PAS kat.br.- 195

VII.FCI - SUDAC: VIBOR JEŽEK

1. IRSKI CRVENI SETER kat.br.- 207
2. MAĐARSKA VIŽLA kat.br.- 308
3. NJEMAČKI KRATKODLAKI PTIČAR kat.br.- 211

VIII.FCI - SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL kat.br.- 214
2. ZLATNI RETRIVER kat.br.- 238
3. ENGLESKI KOKER ŠPANIJEL kat.br.- 216

IX.FCI - SUDAC: LIGITA ZAKE

1. MOPS kat.br.-284
2. PUDLA kat.br.-
3. KOVRDŽAVI BIŠON kat.br.-276

X.FCI- SUDAC: VASKO MUDREŠA

1. RUSKI HRT kat.br.-242
2. AFGANISTANSKI HRT kat.br.-240
3. VIPET kat.br.- 253

JUNIOR BEST IN SHOW - SUDAC: JOSE DE CUYPER

1. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br.- 79
2. BULMASTIF kat.br.-44
3. SIBIRSKI HASKI kat.br.- 187
BEST IN SHOW - SUDAC: MIODRAG VRETENČIČ

1. PATULJASTI ŠNAUCER (crni) kat.br.- 79
2. JACK RUSSELL TERRIER kat.br.- 131
3. SIBIRSKI HASKI kat.br.- 187

SPECIJALKA RUSKIH PASMINA PASA SAO, KAO I CRT

JUNIOR BIS.
1. KAVKASKI OVČAR kat.br.- 1
2. SREDNJE AZIJSKI OVČAR kat.br.-36

BIS.
1. SREDNJEAZIJSKI OVČAR kat.br.- 31
2. KAVKASKI OVČAR kat.br.-11
SPECIJALKA GONIČA EX-YU I AUTOHTONIH GONIČA

1. POSAVSKI GONIČ kat.br.- 13
SPECIJALKA VII.FCI
1. NJEMAČKI KRATKODLAKI PTIČAR kat.br.- 8

JUNIOR SUPREME BEST IN SHOW

1. AMERIČKA AKITA kat.br.- 162 (CACIB POSUŠJE)
SUPREME BEST IN SHOW

1. JAZAVIČAR PATULJASTI OŠTRODLAKI kat.br.- 150 (CACIB POSUŠJE)

 

®© All rights reserved by The Kennel Club Herceg-Bosna 2013th | Programming: AVE-Studio; Design: HERCStudio